Peelingi Poznań

Idealne połączenie dla naszej skóry – masaż z peelingiem!

Cześć dziewczyny!

Dziś napiszę co nieco o rewelacyjnym połączeniu masażu z peelingiem. Efekty tych dwóch przyjemnych zabiegów są na prawdę niesamowite. Mam nadzieję, że zachęcę Was do spróbowania.
Czym jest peeling, każda z nas wie. Wiemy też jakich efektów możemy się spodziewać: zdrowa i fajnie wyglądająca skóra. Nie wszyscy jednak są świadomi, że rezultat ten zyskujemy dzięki ścieraniu i pozbywaniu się obumarłych komórek naskórka, przez co nasza skóra szybciej się regeneruje i zaczyna oddychać. Staje się nie tylko gładsza, ale również bardziej odporna na powstawanie różnych dolegliwości pod jej warstwą. Młoda i zregenerowana skóra lepiej wchłania stosowane kosmetyki. A to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o zalety peelingu.

Proszę więc sobie wyobrazić, że w połączeniu z masażem ma on jeszcze większą wydajność. Masaż, który jest również bardzo przyjemny, pozwala na dokładniejsze ścieranie naskórka, a także pobudza krążenie i pozytywnie oddziałuje na receptory. Masaż pobudza metabolizm, który wydziela z naszego ciała toksyny i nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejszając jeszcze bardziej ryzyko powstawania zaskórników i innych defektów, przed którymi tak bardzo się wzbraniamy. Nie od dziś wiadomo, że masaż ujędrnia skórę i sprawia, że wygląda młodziej. Kiedy masaż ten wykonywany jest na dodatek przy udziale np. kakaowego peelingu, zyskujemy również ładny wygląd cery, która przy peelingu nabiera zdrowych i wyrazistych kolorów.
Jeżeli nie przepadacie za peelingiem samym w sobie, proponuję byście właśnie spróbowały masaży peelingujących. Są na prawdę przyjemne i odprężające. Jeśli Was to jednak nie przekonuje, to mam nadzieję, że przekonają Was wymienione powyżej zalety.

Warto spróbować i zrobić to dla naszej skóry. Polecam zwłaszcza przed nadchodzącym okresem letnim!